Yaşam Koçluğu

Koçluk Alanla Ortaklaşa Gerçekleştirilen, Koçluk Alanın Kişisel ve Profesyonel Potansiyelini En Üst Düzeye Çıkarmayı Hedefleyen Devamlı Bir İlişkidir. Koçluk İlişkisi, Bireyin Şimdi Nerede Olduğu ve Gelecekte Olmak İstediği Yere Ulaşmak İçin Neler Yapması Gerektiği Üzerine Odaklanır. Koçluk Sürecinde Koç, Danışanın Gerçekte İçsel Olarak Bildiklerini Fark Etmesini Sağlar. Dolayısıyla Koçluk, Danışanın Kendisini Tanımasına ve Keşfetmesine Yardımcı Olur.

Koçluk, Mutlu Yaşam Becerisini Artırma, İçsel Huzuru Sağlama, Kişisel Zenginliklerin Farkına Varma, Var Olan Kaynakların İstenildiği Biçimde ve Sürdürülebilir Kullanılmasını Sağlama, Sahip Olunan Değerlerle Dengede Yaşama, Hayatta Yapılmak İstendiği Halde Yapılamayan Davranış ve Çalışmalar İçin Harekete Geçme Konularında Destek Sağlar. Tüm Bu Süreçte Koç Sizi, Kesinlikle Yönlendirmez, Yargılamaz, Yorum Yapmaz. Bu Üç Yargıyı Kesinlikle Kullanmaz. Çünkü Bu Tarz Davranışlar Kişinin İlerlemesine Bir Katkıda Bulunmaz. 

https://solaunitas.com

Sizde Eğer Hedeflerinize Kısa Sürede ve Öz Güvenli Bir Şekilde Ulaşmak İstiyorsanız Telefonlarımızı Arayarak Bizlere Ulaşabilirsiniz.