Danışan Yorumları

Danışanlarımızdan Geri Dönüşümlerimiz

- Önce Kendim İnandım, Sonra Psikologum Özlem Hanıma İnandım. Belkide Tam Tersidir. Çok Açık Belirtmeliyim ki İletişime Geçtiğiniz (Psikolog Özlem Hanım) Kişi Çok Ama Çok Önemli. Karşınızdaki Kişiye İnandığınız Sürece Bir Yol Katedebilirsiniz. Unutmamak Gerekir ki İnsan Kendi Potansiyelini Uzman Bir Destek İle Ortaya Çıkarabilir. Ben İlişkim, İşim ve Gündelik Yaşamım İle Çok Fazla Destek Aldım ve Fayda Gördüm. Ön Yargınızı Kırın, Kendinize İnanın ve Yolunuzu Açın. Özlem Hanımın ve Kliniğin Bana Katmış Olduğu Değerleri Asla Azımsayamam. Tekrar Tekrar Teşekkür Ederim. Hoşçakalın.

E*** T***
05.02.2015- Hayatın Getirdiği Ağır İmtihanlardan Yere Düştüğümde ÖZLEM HANIMIN Elimden Tutmasıyla Ayağa Kalktım. Başkaları Gibi Yargılamadan Sorgulamadan Dinlemesi En Mükemmel Yönlerinden Biriydi Benim İçin.Önce İçimdeki Okuma Sevgisini Çıkardı, Sonra Diğer İlgilerim Doğrultusunda Her Geçen Gün Beni Kendi İlgilerim ile Gıdalandırdı. Verdiği Her Ödevi SABIRLA ve HİÇ BIRAKMADAN Uygulamaya Çalıştıkça Daha Bilinçli , Sağlıklı, Güçlü Olmaya Başladım ve Hala da Devam Ediyorum, Her Seferinde "BUNU SEN BAŞARDIN" Dese Bile, Onun Önemli Noktaları Tespit Etmesi, Bana Farkettirmesi, ve Doğru Davranışı Seçmemde Destek Olması ÖZLEM HANIMIN Mesleğindeki Başarısını Gösteriyor. SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH RAZI OLSUN.

S*** A*
15.04.2016- Hayatımın Belki de En Zor Dönemini Yaşadığım Anda Benim Kurtarıcım Oldu ÖZLEM HANIM.Farklı Tekniklerle Kendimde Göremediğim Gücü Bana Gösterdi, Bilinç Altımda Yarattığım Korku ve İnanışlarımı Çok Kısa Sürede ve Neredeyse Tamamen Nötr Hale Getirdi.Hayatı Doya Doya Yaşamaya Başladıysam Eğer Kesinlikle Bu Zamana Kadar Gittiğim ve En Çabuk Dönüş Alabildiğim Gerçekten Alanında Uzman Psikolog ÖZLEM MAMA Sayesindedir.Allah Bin Kere Razı Olsun.Hayatım Boyunca Asla Unutmayacağım Nadir İnsanlardan Sadece Psikolog Olmadı Benim İçin Bir Dost Gibi Her An Yanımdaydı.Seanslarımızın Gelmesini İple Çektiğim İlk Psikoloğum Sizi Çok Seviyorum. Allah Her Zaman Yolunuzu GÜNEŞ Gibi Aydınlatsın Herşey İçin Çok Teşekkür Ederim Saygılarımla...

S*** A***
19.05.2016- Hayatımın En Zor Anlarını Yaşarken Bastırdığım Tüm Duyguları Onunla Ortaya Çıkardım. Hissetmediğim Düşünmediğim Her Şeyi Onunla Konuşarak Paylaşarak Düşündüm. Ağlayarak Girdiğim Odadan Gülümseyerek Çıkmayı Başardım Pes Ettiğim Çoğu Noktada Tekrar Savaşma Gücü Kazandım En Önemlisi Hayatımda Bir Daha Yaşayamayacağım Duyguyu Bana Beni Anlayarak Yaşattı Dahası Bir Yuvanın Kurtulmasına Sebep Oldu. İlk Önce Kendim İçin Hayatta Benim Değerli Olduğumu Öğretti Fikirleriyle Düşüncesiyle Konuşmalarıyla Her An 7/24 Her Ulaşmak İstediğimde Her Çıkmaza Girdiğimde Telkinleriyle Desteğiyle Yanımda Olarak Her Koşulda Bana Bir Psikolog Olarak Değilde Bir Dost Olarak Destek Vererek Çok Teşekkürler Özlem Hanım İyiki Varsınız Allah Razı Olsun Herşey İçin. Sizi Çok Seviyorum Hakkınız Hiçbir Şekilde Ödenmez.

T*** H***
29.05.2016- Evliliğimde yolunda gitmeyen sorunlarımız vardı. Bunun için destek almaya karar verdik ve yolumuz Şahika Hanımla kesişti. Güler yüzü, ilgisi, telkinleriyle ilişkimize yeni bir yön kazandırdık. Kendisine teşekkür ederiz.

A*** T**
10.06.2016- Başıma Neden Geldi Diye Hayıflandığım Bir Durumun Hayatımı Bu Denli Değiştirebileceği Aklıma Bile Gelmezdi.Korkularım Kızgınlıklarım Hayata Karşı Bakışım Beni Öyle Bir Çıkmaza Getirmişti ki Yolum Özlem Hanımla Kesişti.Her Şerde Bir Hayır Varmış ve Her Başımıza Gelen Şeyin Nedeni.Bu da Benim İçin Dönüm Noktası Oldu.Hayatın Tadını Kaçırırken Şimdi Anı Yakalayıp Her Güne Umutla Bakmamı Sağlayan Önerileriyle Ödevleriyle Kaybolan Heyecanımı Yeniden Canlandıran,Bana Kendimi Hatırlatan Özlem MAMA'ya Sonsuz Teşekkürler...

S*** G***
05.07.2016- Kendime inanmayıp, kendimden nefret edip korkularımla başa çıkamayıp saklandığım yerden Özlem Ablam sayesinde çıktım. Ablam diyorum çünkü seanslarımızda ki samimiyet her şeyden önce geldi. Hayata bakış açım bütünüyle değişti. Özlem Ablam sayesinde "KENDİM" olmayı öğrendim. İnsanın kendine değer vermesi kendinin farkında olması başarının ve hayatla mücadelenin ilk anahtarıdır. Ben onun sayesinde en çok korktuğum şeylere bembeyaz bir sayfa açtım. Her insanın korkusu vardır. Önemli olan bu korkulardan arınıp hayatın güzelliklerini görebilmektir ve ben bunu onun sayesinde başardım. Seanslarımız dışında da ne zaman ihtiyacım olursa bir telefon ötemde oldu. Güler yüzü sayesinde kapıdan içeri girdiğim anda pozitif enerjiyle doldum. Önerdiği kitaplarla ve çevremdeki bütün insanlardan farklı oluşuyla bana yepyeni kapılar açtı. Akla ve kalbe uyanı bana gösterebilen Özlem ablamdır ki her ikisini idare edebilmek çok zordur. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki içimde kaybolan kendi benliğimi bulmamı sağladı. Güven ve sevgiyle çıktığımız bu yolda beni bir an olsun yalnız bırakmadı. Onu çok seviyorum.

İ*** S*****
03.12.2016- Oğlumuzun sorunları için başvurduk. Şahika hanımla çok güzel bir iletişim kurdular. Kendisinden çok memnunuz. Tavsiye ederim.

F**** T**
15.12.2016- Daha önce kısa da olsa bir psikiyatr macerası yaşamış biri olarak düşünüyordum Ki; bir "psikolog"un insan, en azından çok çok büyük travmaları olmayan insanlara ne faydası olabilirdi ki? Söyleyebileceklerinin çoğunu zaten biliyordum, bilmesem de okuyup öğrenebilirdim. Ama öyle değilmiş! "İnsan" unsurunu nasıl da gözden kaçırmışım. İnsanın insana muhtaç yaratıldığını nasıl da unutmuşum. Hayatın her alanında başka bir insana ihtiyaç duyuyoruz. Öğrenmek için, tedavi olmak için, eğlenmek için, paylaşmak için, anne olmak için, baba olmak için ve hatta dünyaya gelebilmek için. Özlem Hanımla birlikte çok fazla şey öğrendim ve çoğu da kendimle ilgili. Daha da önemlisi fark ettim, idrak ettim, kabul ettim, vazgeçtim. Hayatta bir çok şeyi bir çok insan başarabilir ama hayatını ve hayatındaki insanları;en başta da kendini; idrak edip kabul edebilenler kaç kişi? İşte Özlem Hanımla birlikte anladım ki çok sağlıklı ve mutlu bile olsanız, yanındayken kendinizi gerçekten rahat hissedebildiğiniz bir terapist büyük bir nimet. Bizi yaratan, mutluluklarımızı, dertlerimizi yaratan; her müşkülümüz için çaba gösterip, her derdimiz için çare olacak bir sebep arayıp, sonra da sonucu O'na (cc) bırakmamızı emrediyor. Dertlerin dermanını veren hiç şüphesiz Allah (cc) tır. Ancak sebepleri ve vesileleri de yaratan ve onları aramamızı isteyen de O'dur(cc). Biz bir sıkıntıya düştük, Rabbimize sığınıp derdimizin dermanı kimin elindedir aramaya koyulduk ve derken Özlem Hanımı bulduk:) Rabbimize sonsuz şükürler ve Özlem Hanım da çok teşekkürler.

M****** B****
23.12.2016- Oğlum için kendisine gittik. Sorunun ebeveyn olarak bizde olduğunu söyledi. Bize çözüm üretti ve kendisi ile 2 seansta sorunu çözdük. İletişimi çok güzel. Oğlum hala Özlem ablaya sohbete gidelim diyor. Çok memnun kaldık.

N**** A********
04.01.2017- Tanıştığım andan itibaren pozitifliği ve sorunlara yaklaşımı ile işini çok iyi yapan bir danışman.. Her şey den önce iyi bir insan her konuda çözüm üretip yol gösteren profesyonel birisi... İyi ki tanımışım..

İ***** B******
11.01.2017- Özlem hanım süper bir insan. Gerçekten çok iyi bir danışman. Danışanları ile diyaloğu arkadaş gibi olması karşısındakini rahatlatıyor. Elinden gelenin gerçekten fazlasını yapıyor. Danışanları için özel hayatından bile ödün veriyor. Herkese gerçekten tavsiye ederim.

N***** T*****
11.01.2017- Çok zor bir dönemden geçtim. Acılarımı en içten, hüzünlerimi en derinden yaşadığım bir dönemdi. Kaybetme korkusunu doya doya sindire sindire yaşadım. Ve özlem hanım hayatımda bu zorlukları yaşarken bana kocaman kollarını açtı. O güzel yüzü ve kalbiyle hep elimden tuttu kendime gelmeme yardım etti. Bu zor sınavda her zaman destek olan en güzel dosttu benim için. Seanslarım bittiğinde ciddi anlamda üzüldüm. Özlem hanım bana en güzel hediye en güzel armağan sizi çok seviyorum ve iyi ki tanıma fırsatını buldum.

E*** A****
11.01.2017- Özlem Hanım işini ve kişiliğini bütünleştirmiş, profesyonelliği ile kendinizi güvende hissedeceğiniz bir liman. Gücünüzün farkına varıp kendi gerçeğinizi bulduğunuzda daha iyi anlıyorsunuz. Özlem Hanımı tanıdığım günden beri hayata bakış açım değiştiği gibi, gerek aile gerek çevremle olan ilişkilerimde yaşam kalitemin ciddi anlamda arttığını söylemeliyim. İyi ki varsınız Özlem Hanım , herşey için teşekkürler.

Ö*** K******
17.01.2017- Terapilere başladığımız gün kesinlikle benim için bir milat oldu. Gerek meslekî donanımı olsun gerekse kişiliği...her yönüyle harika bir insan. Özlem Hanım'ın yardımıyla yıllardır ilaç kullanarak çözemediğim sorunlarımı kısa bir sürede çözebildiğimi gördüm. Kurtulamayacağımı sandığım takıntılarımdan kurtuldum. Sigarayı bıraktım. Çevremle olan ilişkilerim düzeldi... Farkındalığım arttı. Belki de en önemlisi "kendimi sevmeyi" öğrendim. Klişe ama gerçek hayatta uygulaması zor olan bir söz vardır ya hani "siz değişin sonra herşey değişir" diye işte ben o değişimi bizzat deneyimleyebildim. Tavsiye ettiği kitaplar halen başucu kitabım olarak duruyor. Yardımları için, sabrı için, güler yüzü ve hoş sohbeti için, samimiyeti için...ona çok teşekkür ederim. İyi ki kendisini tanımışım.

M**** G***
17.01.2017- Özlem Hanım işini gerçekten severek yapan, maddiyat gözetmeyen, danışanın mutluluğu ile mutlu olan tanıdığım en iyi psikolog. Psikoterapi seansları çok keyifli.Çalışma ortamı çok iyi. Güler yüzlü bir psikolog.tavsiye ederim.

H**** G****
18.01.2017- Şahika hanımla kızımızla ilgili yaşadığımız sorunlar sonrasında tanıştık. Güler yüzlü bir psikolog. Kızım kendisini çok seviyor, çocuklarla çok iyi anlaştığını gördüm. Kızımın davranışlarındaki olumlu gelişmelerden dolayı kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

N***** L****
07.02.2017- Özlem hanıma çok çok teşekkür ediyorum. Psikolog gibi değil, çok rahat ettim yanında. Kızımda çok rahattı. Çok memnunum desteği çok güzeldi. Verdiği öğütler, mesajlar çok güzeldi çok teşekkür ediyorum kendisi. Herkese tavsiye ediyorum.

Ö**** B****
12.02.2017- İlgili, güleryüzlü ve işine hakim olması çalışmamızı etkin hale getiriyor. Özlem Hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

B****** Ş****
20.02.2017- Bir psikoloğa gitme konusunda başta çok ön yargılıydım. Filmlerde olur ya hani hiçbir işe yaramayan,sadece paranızı alan psikologlar...İnsan işin içine girince anlıyor kendisini dinleyen,samimi bir insanın onu ne kadar güçlendirdiğini...Sevgili psikoloğum Şahika ablayla tanışmadan önce en ufak şeye sinirlenen biriydim. Küçük şeyleri kafama takıyordum ve kendimi yiyip bitiriyodum. Şahika abla samimiyetiyle ve güzel kalbiyle her anımda bana yardım etti.Yaşadıklarımı felaketleştirmemeyi öğretti bana...Eğer bu yazıyı okuyorsanız ve problemlerim asla geçmiycek diye düşünüyorsanız merak etmeyin zamanla geçiyor problemleriniz. Profesyonel bir destek almak gerçekten önemliymiş hele psikoloğunuz Şahika abla gibi iyi kalpliyse kesin

A**** T**
21.02.2017- Değişimin ta kendisi özlem hanıma randevu almamla başladı. Sorunun en derinine inerek ordan çıkardı ve attı. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Kendimi sevmemi ona borçluyum.

A*** B*******
22.02.2017- Çok zor günler geçiriyorduk iki kız çocuğuyla mücadele etmekten yorulmuştuk. Bir arayış içinde idik. Çocuklarımız zeki idi anne ve babası yönlendirmeye çalışıyorlardı. Bir arayış içinde iken Şahika hanımla yani Güneş psikolojik danışmanlık merkezi ile tanıştıktan sonra Şahika hanımın yönlendirmesi ve bizimle gece gündüz her daim diyalog kurmasıyla aile hayatımız düzene girdi. Çocuklarımız ve biz anne baba olarak ne yapmamız gerektiğini öğrendik. Şahika hanımın sevecenliği ilgisi ve çocuklarımıza olan bağlılığı sayesinde bir ayı zor geçiriyoruz görüşmenin bir an önce gelmesini bekliyorlar. Çocuklarım özgürce Şahika ablaları ile sohbet ediyorlar. Bu sohbet ortamını bizde Şahika hanım sayesinde evimizin içinde yaşıyoruz. Çok teşekkürler Şahika hanım.. biz kocaman bir aileyiz sizi çok ama çok seviyoruz.

V**** L****
07.03.2017- Özlem hanım ile tanışmadan önce iliskimizde kötü bir sona yaklaştığımızı düşünüyorduk. Gittiğimiz her seansla iliskimizde olumlu değişimleri gördük ve sonunda doğru iletişimi özlem hanımın yönlendirmeleriyle öğrendik. Hayatımızda daha önce yasamadigimiz kadar rahat ve huzurlu bir dönem yaşıyoruz. Kendinizi gerçekleştirmeniz, bireysel olarak ve ailenizle doğru bir yaşam geçirmeniz için şüphesiz güvenilir isim Özlem Mama.. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.

E**** A****
08.03.2017- Herkesin başından iyi kötü bir şeyler geçmiştir. Kimileri içine atar kimileri kendine korunacak bir liman bulur. Ben hep kendimi yalnız hissettim. Sağımda solumda o kadar insan olmasına ve beni sevmelerine rağmen ben asla kendimi belli bir yere ait hissedemedim. Kendi hayatımdaki ve aile hayatımdaki sorunlar derinlerden yüzeye çıkmaya başladı. Kısacası herkesi üzmeye, kırmaya başladım. Hırçınlaştım. Birçok psikolog ve psikiyatrist değiştirdim. Hiçbiri doğru söylüyormuş gibi gelmedi. Ama en son buraya geldiğimde buradaki sıcaklığı burada aldığım güveni hiçbir yerde bulamadım. İlk defa gittiğimde annem ile birlikteydim ve yüzüm gülerek ayrıldım. Hatta annem niye anlamsız anlamsız gülüyorsun diye sordu :) Özlem Hanım Benim hayatımı çok daha iyi bir hale çevirdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

E*** G*******
09.03.2017- Tek derdimin vajinismus olduğunu düşünürken ve bunun tedavisini ararken özlem hanımla tanıştık. Daha önce başarısızlıkla sonuçlanan tedavimden dolayı ön yargılıydım ama daha ilk seansta özlem hanımın ilgisi, samimiyeti başaracağıma inanmamı sağladı. Sonraki seanslarda gölgede kalmış baska bir çok sıkıntımız olduğunu anladım. Hem eşimde hem bende pozitif değişiklikler olduğunu ve evliliğimizden keyif aldığımızı hissettik. Ve olmuştu:) ben çok uzun süreceğini düşünürken dördüncü seansa tesekkür etmeye gittim. O gün mutluluğumuzu birlikte paylaştık psikiyatriden öte birisi iyi ki tanıdım sizi her sey için çok çok teşekkür ederim :)

E*** S*******
13.03.2017- Rabbimin bize bir lütfu Özlem hanım kızımın özlem ablası... bitti herşey dediğimde bizi hayata döndüren kanatsız " Melek " . Samimi , içten güler yüzlü aileme çocuklarıma ve en önemlisi bana çok şey kazandirdi .Dik durmayı güçlü olmayı gülmeyi tekrar hatirlattiniz bana ,iyiki varsın kanatsız meleğimiz. .

D**** T*******
14.03.2017- Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürler iyki var çok iyi bir psikolog aileme ve çocuklarıma eşim ile kendime çok şeyler kattı bize çok şeyler öğretti.

S***** A******
20.04.2017- Varoluşsal kriz" diye belirttiğim bir sebep ile gittim.Her seansla beraber daha fazla şey gördüm kendime dair. Çok memnunum çünkü sorunumun kökünü bulmakta iyi ve ona nasıl yaklaşması gerektiği biliyor.Başka psikologlardan ve psikiyatristlerden almadığım büyük bir verim alıyorum. Özlem Mamayı kesinlikle öneriyorum.

M***** H**********
15.05.2017- Öfke problemim vardı kendimi değersiz hissediyordum özgüvenim zayıftı ama özlem hanımla birlikte yaptığımız çalışmalar sonucu bakış açım değişti kendimi daha rahat ve özgüvenli hissediyorum.

İ*** T*****
05.06.2017- Olayları gayet başarılı şekilde analiz eden ve evlilik hayatımıza gayet mantıklı ve tatmin edici çözümler sunan Özlem hanıma çok teşekkür ederim. Artık hem kendimi, hem de eşimi daha iyi tanıyorum.

M****** G*****
15.07.2017- Hayatımda kurmak istediğim düzeni kurdum. Başarmak istediğim çoğu şeyi başarmak için elimden geleni yaptım. Olmadığı zaman kendimi karamsarlığa gömmedim. Başarısızlıktan olan gerginliğim gitti bu da benim daha dikkatli ve huzurlu yaşamama katkıda bulundu. Özlem hanım iyi ki varsınız:)

A****** A*
25.07.2017- Özlem Hanım ile hayata bakış açınızı değiştirecek ve gerçek benliğinize kavuşarak ileriye emin adımlarla yürüyeceksiniz.

E*** I***
30.07.2017- Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık Özlem abla gerçekten çok iyi terapist ve çok iyi bir insan. Özellikle öfke ve takıntı konusunda çok iyi. Kısa zamanda kendimde çok büyük değişiklikler gördüm sayesinde. ALLAH RAZI OLSUN ONDAN.

H**** C****
21.08.2017- Obsesif kompülsif bozukluğum nedeniyle Özlem hanıma başvurdum, iyi ki tanımışım, Mavi yoluma çiçekler kattığı için... Samimi düşünceleri, ve mükemmel uzmanlığı ile kaygılarıma aydınlık oldu ve beni kısa bir sürede güzel evrene tekrar kattı.Tekrardan pozitif düşünebiliyorsam Özlem hanım sayesinde, çok teşekkür ederim....

H**** T**
28.08.2017- Yer: Güneş Psikolojik Danışmanlık Özlem Hanım'la tanismadan önce gerçekten de kendimi çok çaresiz ve tükenmiş hissediyordum kendisi çok kısa bir süre de kendimi iyi hissetmeme olumlu ve pozitif bakmama yardimci oldu kendi enerjisi bana geçti diyebilirim teşekkürler.

Ö*** Ç****
14.09.2017- Merhaba.Dünya tatlısı, danışanının durumunu çok fazla konuşmasına gerek kalmadan anlayan ve çözüm bulan ve seanslar bittikten sonra bile ilgisi takibi devam eden, iletişimi çok kuvvetli bir melek...Hic düşünmeden sıkıntı etmeden gidilebilecek, yardim alinabilecek harika ve güvenilir bir insan...

C**** G******
18.09.2017- Daha erken tanışmış olmayı isterdim ama yine de geç değil.... yaklaşımlarınız ile çok destek oldunuz bana... çok teşekkürler herşey içinnn

D**** S*******
27.09.2017- Yıllardır içimde gizliden gizliye bi başkasının hayatını idealini yaşıyormuşum meğerse.Aslında kendime kabullendiriyordum ama bi başkasının bunu anlaması imkansızdı.Anlatamıyor içimde saklıyordum.Sadece kitaplarda filmlerde olabileceğine inandığım şeyin kendim yaşayabiliyor olacağıma ihtimal vermedim belkide.İçimde yaşattığım kişi benim hayatımı umursamadan davranması ailemi kaybetmeme neden olacaktı.Bundan kurtulmam gerektiğini ümitsizde gelse bana psikolojide bulacağımı umuyordum.Bu niyetle internetten gözlerimi kapatarak tesatüfen (..ki tesadüflere inanmam) bulduğum Özlem hanımın ofisinde buldum kendimi.Güler yüzlülüğüyle olaylara bakış açısıyla herşeyin mümkün olabileceğini,hayatın bildiğimizden çok daha fazlası olduğunu anlamak istememe rağmen anlattı.Anladım.. Çok daha fazlasını anladım.Kendisinine minnetarım ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum :)

G***** Ü*****
14.10.2017- Danışmanımız Adem beyden ve 1 haftalık seansında çok memnun kalkdık. Seanslara devam edıceyiz ailelere öneririm bizlerle olan ilgileri çok iyiydi Danışmanımız Adem beyi tavsiye ederim. Ben bile kendimde çok hatalar buldum ve çocuğuma yalnış davrandığımı öğrendim ben ve ailemle çok iyi ilgilendiler. Çocuğumun durumu şimdi çok daha iyi ve ilerleme gösterdi. Okuluyla olan problemi düzeldi artık severek gidiyor.Derslerini severek yapıyor. Arkadaşlarıyla artık daha yakın iyi anlaşıyor.

Ö**** B*****
28.09.2017- Sınavla ilgili çok büyük kaygılarım ve korkularım vardı bu durumu aşabileceği düşünmüyordum açıkçası ta ki Adem hocayla konuşana kadar ben mutluluğu sadece sınavı kazanmak isteğim bölümün sadece istediğim üniverstenin beni mutlu edebileceğini düşünürken bunun böle olmadığını gerçek mutluluğun belli bir kural ve kısıtlamalarla mümkün olmayağını anladım korkularımın ve kaygılarımın gereksiz ve boş yer olduğunu anladım sınavın hayatımın geri kalanını mahvetmesine izin vermedim böylelikle teşekkür hocam.

Y**** B**
29.03.2017- Adem Tatar Bey le çeşitli seminer organizasyonlarında tanıştık. Öğrencilik hayatı boyunca aktif olan mesleğine aşık ve sürekli öğrenme gayreti içinde faaliyetlerine şahit oldum. Güler yüzlü Ve net duruşu insana öncelikle güven veren özelliklerindendir. Mesleğinde ilerlemeyi hedeflemiş ve bununla ilgili üniversite dışından eğitimler almıştır. Kendisiyle tanıştığımız süre içinde mesleğimize, psikoterapiye dair ilgisinin sorduğu soruların kalitesinden anlamak mümkündü. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

M***** T*****
12.02.2017- İyi günler,ben YGS moratonundaki bir öğrenciyim ve yardıma ihtiyacı olan bir kisiydim.Bana bu süreçte yapmam gerekenleri bir arkadaş gibi anlatarak kendime olan güvenimi artırdı.Yaşının da genç oluşuyla benimde psikolojimi anlamada zorluk çekmedi ve benim yaşadığım olayları tamamen doğal karşılayarak sorunlarima çözüm bulmak için elinden geleni yaptı.Ve hergun güler yüzlü oluşuyla ve selamını esirgememesi iyi bir danışman oldugunuda gösteriyor.Süreçte atılması gereken adımları takibine alarak başarıya giden yolda büyük yardımcım oldu kendine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum..

B***** K****
10.02.2017- Merhabalar, ben üniversite sınavı sürecinde olan bir öğrenciyim. Adem Hocam ile okul sürecimde tanıştım. Bana sınav süresince olan kaygılarımda, kişisel ve genel problemlerimde elinden geldiğince arkadaş gibi davranarak en iyi şekilde beni bu kaygı ve problemlerimden uzaklaştırdı. Şu anda kendisinin sayesinde dikkatimi, odağımı ve kafamdaki sorunları toparlayarak kendimi iyi bir seviyeye çektim. Ona teşekkür ederim ve onu tercih ettiğinizde pişman olmayacağınızdan ötürü kendisini tavsiye ederim...

M*** S****
08.02.2017- Adem Beyi çalıştığım okuldan tanıyorum. Okuldaki çalışmaları takdire şayandı. Her zaman güler yüzlü olması ve pozitif enerjisiyle göz dolduruyordu. Mesleğe olan aşkını her hareketiyle belli ederdi. Gençliği ve enerjisiyle öğrencilerle çok iyi iletişime geçiyordu. Araştırmacı ve analizci bir ruha sahip, gözlem yeteneği oldukça iyi bir psikolojik danışmandı.Sosyal hayatında ise girdiği ortama neşe katan farkını anında ortaya koyan insanlar tarafından sevilen muhabbeti aranan bir kişiydi. Yardım almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum..

M**** A***
07.02.2017- Genel durumu icin cocugumu adem beye getirdim. Uzman gozuyle gormesi icin; cok ilgili ve dalinda profosyonel oldugunu dusunuyorum. Gerek aileye yani bize davranisi gerek cocuguma davranisi cok samimi ve ictendi. Ufkunuzu acacagini ve sizi dogru yolda yönlendireceğini dusunuyorum. Tavsiye derim..

B**** D*******
24.10.2017- Kızım için görüştük adem beyle,genel durumu hakkında bilgi almak için. Bizi karşılaması,kızımın oyun terapisinden gülerek çıkması,görüşme sonrasındaki iletişimleri,bize verdiği bilgiler ve güler yüzü hepimizin çok olumlu ayrılma sebebiydi yanından. İşini yapmak ve işini sevmek farklıdır,adem bey her ikisi bence.

G**** P**
19.10.2017- Yaptığı çalışmalar ile alanının hakkını veren ve özverili çalışmalarıyla kendini bu alana adamış, alanında uzman biridir. Güler yüzü, insanlara ilgisi ve yaklaşım tarzıyla kişiye güven veriyor. Başarılarının devamı diliyor kendisine teşekkür ediyorum.

B****** M***
04.10.2017- Adem hoca alanında yaptığı çalışmalarla sürekli olarak kendini geliştiren, yenileyen, bana göre oldukça başarılı biridir. Güler yüzü ve samimiyeti ile insanlarla yakından ilgilenir. Alanında ve mesleğinde kendisine nice başarılar dilerim.

G*** Y*****
03.10.2017- Adem bey kurumumuzda seminerlere geliyor. Veli ve öğrencilerimize çok faydalı olduğu kanısındayım.Velilerimizden olumlu geri dönütler alıyoruz.Adem bey güler yüzü ve samimiyeti sayesınde kısa süre içerisinde kurumdaki herkesin sevgi ve saygısını kazandı.Kendi kızımla ilgili de görüşmelerimiz oldu ve Adem bey sayesinde problemlerimizi bayağı bi hafiflettik.Adem bey'e bize kattıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ö**** T****
25.04.2017Yorumlarınız Bizim İçin Çok Önemli, Görüşlerinizi Formumuzu Doldurarak Bize İletebilirsiniz.

Terkedilmek

……Ben onunla yeniden bir araya geliriz diye hiç geçirmedim beni terkettiğinden beri aklımdan, zaten bunu …

Kabullenmek

Gece arkasını döndü güne, siyah örtüsünü çekti dünyanın üzerine, her canlı kendi karanlığına gizlendi, ben …

Ölüm Korkusu

Ne için yaratıldım ben? Öleceğim kesinse yaşamımın anlamı ne? Bu soruya cevap bulduğumda ne elde etmiş olurum? …